Narkomanai anonimai atsirado iš Anoniminių Alkoholikų judėjimo 5-ojo dešimtmečio pabaigoje. Pirmi susirinkimai įvyko Los Andžele (Kalifornija), 6 dešimtmečio pradžioje. Narkomanai anonimai pradėjo savo veiklą kaip nedidelis Jungtinių Valstijų judėjimas, kuris šiandien išaugo į vieną seniausių ir didžiausių tokio pobūdžio organizacijų pasaulyje. 1983-aisiais Narkomanai anonimai išleido savo taip vadinamą „Pagrindinį tekstą“, kuris paspartino grupių formavimąsi ir vystymąsi Brazilijoje, Kolumbijoje, Vokietijoje, Indijoje, Airijoje, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Šiandien Narkomanai anonimai visais atžvilgiais yra gerai suleidę šaknis daugelyje Amerikos, Vakarų Europos, Australijos ir Naujosios Zelandijos miestų, kartu su naujai susiformavusiomis grupėmis ir NA bendruomenėmis, pasklidusiomis po visą Indijos subkontinentą, Afriką, Rytų Aziją, Vidurio Rytus ir Rytų Europą. Narkomanų anonimų knygos ir informaciniai bukletai yra paplitę ir prieinami 55 kalbomis.

Jei Jūs norite daugiau sužinoti apie mūsų programą, susisiekite su mumis jau dabar, mes galima paruošti Narkomanų Anonimų pristatymo prezentaciją ar pasidalinti asmenine patirtimi priklausomai nuo Jūsų poreikio.

Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų programą, mes kviečiame jus peržiūrėti informaciją esančią žemiau.

Membership Survey: Visuotinė NA narių apklausa, kurioje dalyvavo apytiksliai 22803.

Information about NA: Čia rasite faktus apie NA istoriją, organizacijos filosofiją ir narių demografiją.

NA:  A Resource in Your Community: Šiame pamflete rasite informaciją apie NA paslaugas, kurias galite gauti vietos regione Visuomenės Informavimas, telefono linija, literatūros pardavimas ir NA prezentacija sveikatos įstaigoms, mokykloms ir specialistų konferencijoms.

In Times of Illness: This relied-upon booklet was recently revised to reflect members’ experiences with challenges such as mental health issues, chronic illness and pain, and supporting members with illnesses. It includes section summaries in the table of contents.

NA Groups and Medication: Mūsų dvylika tradicijų mums primena kad medikamentų naudojimas yra kiekvieno mūsų nario asmeninis reikalas, šis klausimas yra pašalinis mūsų grupėse. Ši informacija skirta grupėms kai jos susiduria su šia problema. Ji nėra nukreipta prieš atskirų narių sprendimą ir taip pat nėra nukreipta į požiūrį apie medikamentus. Grupės – geriausia vieta perduodi žiniai ir diskusijai šią temą.

For Those in Treatment: Šioje brošiūroje rasite keletą patarimų ir paprastą planą veiksmų, kaip tęsti sveikimą Narkomanuose Anonimuose po gydymo centrų.

By Young Addicts For Young Addicts: Ši brošiūra sukurta jaunų NA narių ir tai iliustruoja, kad jauni priklausomieji visame pasaulyje, kalbantys skirtingomis kalbomis, tampa ir išlieka švarūs narkomanuose anonimuose.

An Introduction to NA Meetings: Informacija yra skirta tiems, kurie apsilankė pirmą kartą NA susirinkime, taip pat padės grupėms išlaikyti sveikimo atmosferą.

Narcotics Anonymous and Persons Receiving Medication-Assisted Treatment: Ši brošiūra skirta profesionalams, kurie išrašo vaistus besigydantiems priklausomiesiems. Tarnavimo brošiūroje „NA Groups and Medication“, kuri yra paminėta šiame tekste, plačiau aprašo diskusiją “NA nariai ir medikamentai”.

Jei Jūs norėtumėte prezentacijos apie NA ar pasikalbėti apie mūsų organizacijos veiklą, tuomet kreipkitės jau dabar kontaktai visuomenei.